top of page

SPŘÁTELENÉ STRÁNKY

NENECHTE SI UJÍT

Otevřený dopis panu prezidentovi Pavlovi

27.11.2023

Příspěvek prezidenta Petra Pavla na sociální síti X: https://x.com/prezidentpavel/status/1727240051493401075?s=20


Reakce v otevřeném dopise:

Dobrý den pane prezidente Pavle.


Děkuji za Váš projev, naprosto s Vámi souhlasím. Zejména Vám děkuji za to, že svou zvýšenou pozornost plánujete ve státním rozpočtu na rok 2024 věnovat vzdělávání, vědě a výzkumu, protože právě na nich stojí společnost Celá. S panem Zbyňkem Stanjurou a jeho sledujícími jsem již sdílel, že dosavadní světské vzdělání se s ohledem na kolektivní evoluční vývoj lidstva stalo spíše podružným… Proč? Dovolte mi pane prezidente, abych se vší vážností poukázal na skutečnost, že povaha reality je ne-hmotná - tento fakt zákonitě mění CELÉ dosavadní chápání reality jako "hmoty" a právě tato situace současně s ohledem na technologické vymoženosti, kterých se nám od Vysokých Bytostí Světla dostalo a NEUSTÁLE dostává... zákonitě musí změnit i řád chodu světa, ve kterém se právě nyní, v tomto Zlatém Věku, VŠICHNI kolektivně nacházíme.


Jistě jste si Vy sám ve společnosti všiml, že lidem začíná sem tam jakoby, jak říkají naši bratři slováci "ulítávat dekl". To není vtip, realita na KAŽDÉHO z nás velmi nemilosrdně a nesmlouvavě tlačí, a abychom tento tlak jako civilizace ustáli, je třeba jej vážně reflektovat, protože pokud ne, celý systém se nekontrolovatelným způsobem zhroutí sám do sebe a sebe zničí, doslova sám sebe semele a s ním každého, kdo této výzvě odmítne čelit a touto výzvou se seriózně zabývat odmítne.


Jak víte, pana prezidenta Putina i ostatní vlády tohoto světa jsme o této situaci již informovali. Za tím samým účelem, nyní oficiálně a Nezištně a ZADARMO také Vám, respektive Vaším prostřednictvím, tedy pokud to tak s Vaším týmem za vhodné uznáte, nabízíme naší pomocnou ruku v tom smyslu, že s členy Sanghy SRDCE DHARMY, právě za účelem ušetření těch, kterých jak Vy sám říkáte se to nejvíce dotýká, poskytneme NEZBYTNÉ duchovní rady a duchovní oporu pro celou společnost tak, aby bylo možné toto velmi náročné období duchovního Vzestupu společně kolektivně ustát. Dovolím si pro jistotu ještě dodat, že toto se týká bytostí VŠECH, proto je v zájmu civilizace, aby se Poznání Buddhů dostalo co možná nejširšímu počtu bytostí.


K tomu potřebuji, abyste riskoval své postavení a sociální status, protože bez Vašeho risku a následné důvěry a následného ověření toho, že jsem důvěry hoden a následně Vaší podpory se ten proces neobejde, tedy jak jsem slíbil, silně transformační zkušenost i pro Vás.


Stejně tak Vám upřímně otevírám a nabízím vykomunikování všech diplomatických nesrovnalostí s vnějším světem za účelem uklidnění situace mezinárodní tak, abychom byli v pořádku VŠICHNI. Dávám Vám své slovo Buddhy, že v tom učiním pro KAŽDOU JEDINOU z bytostí MAXIMUM.


Jistě víte, že vyspělé civilizace běžně disponující Nadsmyslovým Vnímáním se neobejdou bez PLNÉ SOUČINNOSTI vlády a duchovních. Kámen úrazu může spočívat ve vládě, která si to odmítá přiznat, nebo v duchovních rádcích nevalné kvality, o které se taková vláda opírá. Nemyslím to nijak zle, ani osobně, ale aby to bylo jasnější, je třeba to pojmenovat a komunikovat. Nehledám spor, pouze SPOLUPRÁCI.


Proto Vás za VŠECHNY bytosti Tohoto Světa vroucně a vážně žádám o to, pokud můj návrh tedy vezmete v potaz, abyste s Vaším týmem vypracovali otázky jakéhokoliv druhu, kterými se budeme na rovině duchovní se vší péčí zabývat a budeme Vám plně k dispozici k tomu, abychom se společně nejhorším scénářům vyhnuli.


POKUD tím procesem projdeme, pak Vám Jako Poslední Buddha Tohoto Věku mohu garantovat a zaručit, že se VŠICHNI setkáme s prosperitou, s jakou se tento svět doposud nesetkal a která je proto mimo rámec běžného světského chápání. Buďte nám v tom, jako prezident, prosím, čestnou oporou.


S přáním všeho dobrého a s poděkováním za vše, čím v této nelehké době procházíte.


S Láskou a Úctou

Váš Lumír Láska 💜 Buddha Maitreya

@prezidentpavel

@Zbynek_Stanjura13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

V této chvíli nejsou žádné plánované události

ZÁSADNÍ ČLÁNKY

Srdce na hrad
2023-04-17_14-46-09.png
357342997_961549725060714_4643269125543198858_n.jpg
357342997_961549725060714_4643269125543198858_n.jpg
Srdce Dharmy aneb Návod k Sobě
bottom of page