Dána

Sangha SRDCE DHARMY je společenství blahovolných přátel, kteří zasvětili svůj život Třem Klenotům: Buddha, Dharma (tj. výklad Učení Buddhy), a Sangha.  
Členové Sanghy SRDCE DHARMY věnují veškerý svůj volný čas dobrovolnictví, ve kterém se ve spolupráci založené na Vzájemné Úctě zaměřují na sdílení svých vlastních dosažených duchovních zkušeností s každým, kdo projeví upřímný zájem o svůj vlastní duchovní růst. 

 

 

Pokud je vám práce Sanghy SRDCE DHARMY přínosem a rozpoznáváte v ní prospěch v zájmu všech ostatních cítících bytostí, staňte se jejím veřejným, nebo anonymním patronem. Prostřednictvím Vašich pravidelných měsíčních příspěvků je možné docílit toho, aby se členové Sanghy SRDCE DHARMY mohli věnovat svému dobrovolnictví na plný úvazek. 

 

Jestliže máte zájem podpořit nás jakýmkoliv jiným způsobem, který můžete nabídnout, ať už jde o dobrovolnictví, nebo o Vaše služby, nebo byste rádi přispěli svými přínosnými podněty k naší práci, popřípadě byste s námi rádi spolupracovali trvale, velmi si toho vážíme, velmi to oceňujeme a velice Vám za Vaší ochotu k účasti děkujeme. Kontaktujte nás prosím zde

 

Individuální duchovní vedení a účast na Rozpravách některého z našich průvodců zahrnuje DÁNU (tj. DAR učiteli), jehož výše se odvíjí dle individuální dohody, popřípadě je uvedena u každé události zvlášť. Aktuální seznam událostí naleznete zde.

 


„Dána, nezištné dávání a odpouštění je nejvyšší forma duchovní praxe, jejímž prostřednictvím se člověk pouští připoutaností k materiálnímu světu a k pocitu sebe sama. Člověk, který tuto praxi rozvíjí, se stává Jemným a Zdrženlivým, jeho Srdce se ochladí.“

Buddha Šákjamuni zvaný GAUTAMA

 

 

Možnost zaslání jednorázového daru v libovolné výši:

 

 

 

 

 

 

Najdete nás:

YouTube:

 

 

Facebook:

Srdce Dharmy,

Cesta k Sobě – rozplétání karmických svazků,

Buddha Shakyamuni zvaný GAUTAMA,

Maitreya Buddha Sútra aneb Prázdnota - Matka Dědiců Nesmrtelnosti,

Vzájemná Úcta,

Lumír Láska

Čisté Srdce

 

Web: www.srdce-dharmy.cz a www.lumirlaska.cz