top of page

Jaká je subjektivní míra Nevědomosti bytosti, taková je subjektivní míra Chamtivosti bytosti. Jaká je subjektivní míra Chamtivosti bytosti, taková je subjektivní míra Závisti a Žárlivosti bytosti. Jaká je míra subjektivní Závisti a Žárlivosti bytosti, taková je subjektivní míra Nenávisti bytosti, kterou taková bytost ve svém SRDCI chová, taková je míra utrpení této konkrétní bytosti.  

 

Z uvedeného Jasně vyplývá, že vlastní ŠTĚSTÍ není možné nalézt ve vnějším světě, že vlastní ŠTĚSTÍ je možné nalézt Pouze a Jedině způsobem, kterým se sama bytost Přímo Zapříčiní o to, že Eliminuje Nenávist ve svém vlastním SRDCI.  Z uvedeného Jasně vyplývá, že Eliminovat Nenávist ve svém vlastním SRDCI je možné Pouze a Jedině prostřednictvím takové vhodné Duchovní Praxe, prostřednictvím které bytost sama svou vlastní Nevědomost Rozptýlí.  
 

LUMÍR LÁSKA

52983077_800456526979992_541719052185868

Z uvedeného Jasně vyplývá, že vhodnou Duchovní Praxi je možné obdržet od Průvodce, který svým vlastním příkladem sám přesvědčuje o tom, že prostřednictvím Duchovní Praxe, kterou sám podstupuje, sám svou vlastní Nevědomost zkušeně Rozptyluje.

Nenabízím ti med kolem úst, ani snadnou práci s rychlým výsledkem, pokud jsi ale Čestná a Upřímná bytost, která investuje své vlastní Úsilí a svou vlastní Houževnatost, slibuji ti, že tvoje práce s kýmkoliv z naší Sanghy SRDCE DHARMY ti přinese plody, které tě pozvolna učiní Bytostí Bezpodmínečně Šťastnou.

 

Vše zásadní pro bytosti, které si uvědomují, že si prostě a jednoduše nemohou dovolit mentálně stagnovat a duchovně se nevyvíjet, jsem shrnul do knihy: „SRDCE DHARMY aneb Návod k Sobě“, která byla s Láskou a Úctou ke Každé Jediné Bytosti napsána, posléze Probuzeným Mistrem Tomášem Langerem editována a posléze nahrána, a je také Každé Jediné Bytosti k dispozici v audio a PDF verzi ZDARMA::

Pokud jsou pro tebe informace v knize obsažené přínosem a přeješ si poděkovat, učiň tak formou daru na účet:

2200343197/2010 – POZOR DŮLEŽITÉ: do poznámky nebo do zprávy pro příjemce prosím uveď „DAR“.

Formát účtu pro dary ze zahraničí IBAN: CZ6720100000002200343197

 

Pokud si přeješ pracovat přímo se mnou, předpokládám, že jsi porozuměl všemu, co jsem shrnul do knihy: „MAITREYA BUDDHA SÚTRA aneb PRÁZDNOTA… MATKA DĚDICŮ NESMRTELNOSTI“:

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Konstatuji však, že není kam spěchat, že všichni průvodci ze Sanghy SRDCE DHARMY oplývají svými vlastními obrovskými duchovními dary a kvalitami a rovněž tak jsou pod mým neustálým duchovním vedením, proto se na ně neváhej s důvěrou obrátit.

CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT:

Východisko ve formě odpovědí na konkrétní otázky týkající se konkrétního utrpení konkrétních bytostí 

Individuální konzultace rodinných, psychosomatických a karmických zátěží

Interakce svazujících témat a závislostí

Individuální a skupinové duchovní vedení za účelem Uskutečnění Osvícení v tomto jediném životě

Pokud si přeješ mě kontaktovat, oslov Sanghu Srdce Dharmy zde.

bottom of page