top of page

SPŘÁTELENÉ STRÁNKY

NENECHTE SI UJÍT

SAMETOVÝ KOLAPS SYSTÉMU = NIC UŽ NEBUDE JAKO DŘÍV

Aktualizováno: 11. 5. 2023


Tomuto dokumentu věnujte prosím Velkou Pozornost a dovolte si vracet se v ději a do hloubky uvažovat nad TÍM, co všechno to ZNAMENÁ, nebo si to pusťte rovnou několikrát... protože tento dokument je o tom, jak "lidé dostali na kolena plošně sami sebe". Zvláště zajímavé je pustit si Marka několikrát za sebou dokola, třeba 10 x.


Ve zkratce: Pokud za produkt neplatíš, ty jsi produktem - využijí podprahových podnětů na FB a ostatních sociálních sítích, aby přiměli víc lidí účastnit se průběžných VOLEB - mohou ovlivnit chování a emoce na celém světě bez toho, že by to uživatelé byli schopni zaregistrovat. NEMAJÍ O TOM ANI TUŠENÍ.

Vytvořili jsme systém, který upřednostňuje falešné informace - ne proto, že to chceme, ale protože falešné informace vydělávají společnostem víc peněz, než Pravda. Pravda je "příliš nudná", existuje studie o tom, že falešné zprávy se šíří šestkrát rychleji než skutečné zprávy. Jak bude svět vypadat, když jedny zprávy mají oproti druhým šestinásobnou výhodu? Je to poptávka a nabídka, co ZATÍM řídí svět - ne to, co je morálně dobré pro celek... Korporace tak mají sílu fakticky jednat jako VLÁDY - jejich heslo zní: "Můžeme se regulovat sami." To je SEBEDESTRUKCE SYSTÉMU.

Sociální média doslova TĚŽÍ naší pozornost - tu prodají korporacím. Korporace z nás mají větší zisk, když trávíme čas u obrazovky a zíráme na reklamu a dle toho konzumujeme, než když své životy žijeme plnohodnotným způsobem. Korporace využívají UMĚLÉ INTELIGENCE, aby nás přechytračily a přesměrovali naší DRAHOCENNOU POZORNOST k tomu, k čemu chtějí, to je pryč od našich životů a od našich skutečných hodnot. UMĚLÁ INTELIGENCE se vyvíjí rychleji, než cokoli jiného na této planetě a náš mozek na to není připraven - není schopen dlouhodobě ustát to množství dat - za obrazovkou není "jen internet", je za ní UMĚLÁ INTELIGENCE, před kterou nemá běžný člověk šanci obstát - džina už není možné vrátit do lahve.

Toto znamená jasný KOLAPS dosavadního "byznys modelu", který je založený na "soutěži". Toto znamená, že dozrál čas na projekty jako je například: https://www.thevenusproject.com/ S technologiemi, které má svět k dispozici... je možné realizovat absolutně potravinově soběstačná města, k jejichž správní obsluze je třeba pouze 10% obyvatel. Z průzkumů také vyplývá, že více jak 10% lidí rozumí tomu, že "dávat" ve smyslu služby ostatním znamená "získávat", protože takoví jedinci přirozeně žijí z radosti ze služby ostatním, ze služby ostatním se přirozeně těší, a právě tito lidé by rádi pracovali pro ostatní jako dobrovolníci, ale doposud jim to nebylo pro dosavadní řád světa umožněno. Zbytek lidí, tj. 90% by nemuselo pracovat vůbec, mohli by se vzdělávat, sportovat, a radovat se ze života. Jsme na to již připraveni? Tentokrát je fuk, jestli ano, nebo ne, na nás to nezáleží, protože my prostě nemáme jinou volbu, než přijmout to, co je beztak NYVYHNUTELNÉ. Což je dobře.