so 17. 4. | Online rozprava

Rozprava v Pravdě

Dharma je nejsilnější lék na všechno trápení a nespokojenost. Ať Všechny Bytosti Uskuteční Stav Buddha!
Registrace jsou uzavřeny
Rozprava v Pravdě

Čas a místo

17. 4. 13:00
Online rozprava

O události

Rozprava v Pravdě je setkání sám se sebou. Je to možnost otevřít se s niterními tématy v bezpečném prostředí. A tak dojít k uvědomění, jak neopakovat vzorce myšlení, které vedou k násilí na sobě i ostatních. Opět, jako je zvykem, otevíráme základní otázku nespokojenosti lidského života a jak praktikovat soucitné jednání v každodenním prožívání. Doporučujeme přinést si psací pomůcky, na případné otázky, či poznámky. Bude na ně zodpovězeno, ať už přímo nebo v odpovědích pro někoho jiného. Hlavním předpokladem tohoto Setkání je Úcta a Respekt ke každé vnímající bytosti. Průběh celého setkání je rovněž tak doprovázen výkladem Dharmy, tj. Učení Buddhy dle aktuálně probíraných témat konkrétně objasňující vznikání základních příčin lidského utrpení, za účelem porozumění kořenům lidského utrpení a následnému porozumění cestě vedoucí z něj.

Rozprava v Pravdě se bude konat v centru Turnova. Přesné místo a další podrobnosti setkání se dovíte v emailu, který Vám přijde po zaregistrování se.

Občerstvení: na společný stůl (učíme se tak vzájemnosti) je možné přinést jakékoliv občerstvení, nápoje lze zakoupit na místě.

Doporučená Dána (dar) na podporu Dharmy je 600 Kč - zasílejte ji prosím na číslo účtu 1573395016/3030 IBAN: CZ15 3030 0000 0015 7339 5016 - POZOR DŮLEŽITÉ: do poznámky nebo do zprávy pro příjemce prosím uveďte "DAR".  Dánu lze také dat osobně po skončení Rozpravy. Děkujeme Vám za všechny Bytosti.

Registrace jsou uzavřeny

Sdílet událost